Aktualności

Z Kłosem znów na remis

• autor: trzcinna, 2013-11-04 17:47

Kłos Małyszyn - Orzeł Trzcinna 1:1 (0;1)

Małyszyn 03-11-2013 niedziela godzina 12:00 widzów około 15 ( w tym połowa kibiców Trzcinnej)

Kłos Małyszyn - Orzeł Trzcinna 1:1 (0:1)

Bramki - Jackiewicz Sebastian ( asysta Piotr Sołtys)

Orzeł  z Kłosem spotkał się w oficjalnych rozgrywkach po raz  trzeci i po raz trzeci mecz zakończył się remisem. Po raz trzeci to Orzeł prowadził i w końcówce meczu tracił zwycięstwo. Jedyne zwycięstwo Orzeł odniósł w sparingu.

Bilans pojedynków : 3 remisy , stosunek bramek 7:7

Mecz dla nas rozpoczął się fantastycznie bo już w piątej minucie prowadziliśmy po bramce Sebastiana Jackiewicza ( 10 w  rundzie). Wydawało się że kolejne bramki to tylko formalność i Orzeł wywiezie zwycięstwo z Małyszyna, niestety raziliśmy nieskutecznością , mieliśmy kilka idealnych sytuacji na zdobycie bramek ale to nie był nasz dzień. W pierwszej połowie swoje sytuacje mieli też zawodnicy Kłosa ale również celowniki mieli na nasze szczęście poprzestawiane.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga orła i druga bramka wisiała w powietrzu. Kłos atakował tylko sporadycznie naszą bramkę. Ale w jednej z takich akcji swoje doświadczenie wykorzystał Mielnik i mimo czystej interwencji naszego obrońcy sędzia podyktował rzut wolny w okolicy 16 metra. Sam poszkodowany wykorzystał złe ustawienie naszego muru i bramkarza zdobywając wyrównującą bramkę. Orzeł próbował zmienić wynik jeszcze bardziej atakując bramkę gospodarzy ale bezskutecznie. W ostatnich minutach doskonale zachował się Sławomir Kozieł przyjmując piłkę na klatkę ale niestety zabrakło centymetrów do oddania strzału.

Za walkę dziękujemy.

Teraz czeka nas ostatni mecz u siebie z wice-liderem Radowiakiem Drezdenko, Czy Orzeł podtrzyma serie nie przegranych meczów u siebie? Wierzymy że tak