I RUNDA A- KLASY DOBIEGŁA KOŃCA

• autor: trzcinna, 2013-11-21 19:40

9 MIEJSCE I 18 PUNKTÓW

Jesienna runda naszego debiutu w A klasie dobiegła końca. Rundę zakończyliśmy na 9 miejscu z bilansem 5 zwycięstw 3 remisów i 7 porażek. Na pewno trudny był dla nas początek kiedy to mieliśmy dość duże problemy z obsadą bramki. Wpływ na zdobycze punktowe miało też to że większość meczów graliśmy na wyjazdach, ale rundę wiosenną zaczynamy o 7 meczów pod rząd u siebie .

Naszym założeniem jest zakończenie sezonu nie niżej niż 6 miejsce, obecnie tracimy do tego miejsca 5 punktów. Uważam że jest to w naszym zasięgu.

Głównym naszym celem na wiosnę jest pełne przygotowanie szatni ( prace już zaczęły) i poprawa stanu boiska .

Jeśli chodzi o korektę składu to prowadzimy rozmowy z dwoma zawodnikami, Jakie będą efekty na pewno o tym poinformujemy.

Nasz zespół w trakcie sezonu opuścił Artur Wróbel ( najlepszy strzelec B klasy -33 bramki w sezonie 2012/13). W A klasie Arturowi niestety nie udało się zdobyć żadnej bramki. Arturowi dziękujemy za grę w naszym klubie i życzymy sukcesów piłkarski i w prywatnym życiu.

Przed sezonem z gry w naszej drużynie ( i całkiem z gry) zrezygnował Maciej Warfoluk ( wynik kontuzji). Maćkowi dziękujemy za wielki wkład w promocję naszego klubu i za grę w naszej drużynie. Dziękujemy Maciek .

Chciałbym również zaznaczyć że byli zawodnicy są zawsze mile widziani na naszych meczach jak i po -:)

autor: maciek78 2013-11-22 18:25:13

Profil maciek78 w Futbolowo Cześć. Dzięki za pamięć. Śledzę na bieżąco poczynania Orzełka i dalej Wam kibicuję. Miło wspominam pobyt w drużynie i jeszcze nie raz bardzo chętnie wybiorę się na mecz w Waszym wykonaniu. Życzę samych sukcesów! Mam nadzieję, że Orzeł zawita kiedyś przynajmniej na boiska "okręgówki" i to nie w meczu sparingowym...ale ligowym :) Pozdrawiam.

autor: maly13gorzow 2013-12-08 11:15:35

Profil maly13gorzow w Futbolowo demotywatory.pl/4251375/Dlatego-Chiny-ni e-graja-w-Pucharze-Swiata

autor: maly13gorzow 2013-12-08 11:17:13

Profil maly13gorzow w Futbolowo wklejcie sobie i zobaczcie ale beka