• autor: trzcinna, 2014-06-15 20:52

Orzeł Trzcinna nie dał szans Małyszynowi

Trzcinna 15.06.2014 godzina 14:30 widzów około 30 osób

Orzeł Trzcinna - Kłos Małyszyn 8:0 (3:0)

Bramki: Jarosław Chac - 2, Sołtys Piotr - 2, Daniel Garncara - 2, Hubert Kacprzak - 1, Przemysław Najdowski - 1

Skład: Zbigniew Gwoździewski- Gerlach Artur, Prentki Grzegorz, Balcerczyk Krzysztof, Najdowski Przemysław, Łętowski Sebastian, Chac Jarosław , Garncarz Daniel, Sołtys Piotr, Jackiewicz Sebastian, Hubert Kacprzak.

Nasz zespół przystąpił do tego meczu "gołą 11" bez zawodników rezerwowych i z Hubertem Kacprzakiem w roli napastnika i Zbigniew Gwoździewskim , który wystąpił w bramce po .......ponad 1,5 rocznej przerwie i można powiedzieć że był to jego debiut w A klasie w roli bramkarza.

Od pierwszych minut zarysowała się przewaga Orła. Orzeł stwarzał co sobie co chwilę sytuacje bramkowe lecz na pierwszego gola musieliśmy trochę poczekać , gdyż imponowaliśmy nieskutecznością . Kłos w zasadzie w pierwszej połowie nie zagrażał bramce Trzcinnej , strzały były albo niegroźne albo niecelne. Około 20 minuty bramkarza gości pokonał dopiero .......Hubert Kacprzak, który strzelił pierwszą bramkę dla Orła. Następnie bramkarza Kłosa pokonali jeszcze - Piotr Sołtys i Daniel Garncarz.

Druga połowa to już dominacja Trzcinnej, szybko strzeliliśmy 4 i 5 bramkę co całkowicie odebrało chęć do gry gościom . Kłos miał jeszcze rzut karny , którego nie wykorzystał ( obroniony) . Orzeł dołożył jeszcze 3 bramki.

Końcowy wynik imponuje a nasz Orzeł utrzymuje poziom i wygrał  4 mecze z bilansem 23:2 ( z Baczyną 5:1, z Trzebiczem 4:1, z Zwierzyniem 6:0 z Małyszynem 8:0)

W czwartek jedziemy do Drezdenka , który zapewnił już sobie awans do ligi okręgowej.