Wygrywamy z Kłosem 4:1

12 kwietnia 2015 Niedziela boisko w Trzcinnej 14:30.

Orzeł Trzcinna - Kłos Małyszyn (1:0) 4:1

Bramki dla Orła - Florczuk Marek -3,  Balcerczyk Ktzysztof - 1

Po dwóch porażkach nasz zespół podszedł bardzo skoncentrowany do meczu z Kłosem, kolejna porażka nie wchodziła w rachubę. W pierwszej połowie była widoczna nerwowa gra naszej drużyny. W pierwszej połowie to Kłos miał swoje okazje ale na szczęście dla nas raził nieskutecznością , ogólnie o pierwszej części należy szybko zapomnieć ponieważ nasza gra nie zachwycała , dopiero w 44 minucie Marek Florczuk wykorzystał błąd bramkarza i do szatni mieliśmy 1:0.

W drugiej połowie mieliśmy obawy czy nie powtórzy się sytuacja z dwóch poprzednich meczów gdzie traciliśmy bramki po błędach. I niestety w 48 minucie po strzale Mielnika było 1:1. Orzeł jednak nie spuścił głowy i już po 3 minutach mógł wyjść na prowadzenie po akcji bardzo aktywnego w tym meczu Krzysztofa Balcerczyk, jednak co się nie udało wcześniej Krzysiek wykończył kilka minut póżniej po ładnej akcji Sebastiana Jackiewicza z Kamilem Florczukiem który dokładnym dośrodkowaniem obsłużył Balcera który strzałem głową dał nam prowadzenie 2:1. Po kilku minutach ponownie Marek Florczuk ( niczym Inzaghi) wykorzystał zamieszanie w polu karny i było 3:1. W 85 minucie Marek Florczuk po strzale Sebastiana Jackiewicza, bramkarz wybił piłkę a Florek wpakował piłkę po raz trzeci do bramki i ustalił końcowy wynik na 4:1.

Druga połowa napawa optymizmem bo zauważalne było zgranie naszej drużyny a nie które akcje cieszyły oko. Wszyscy obecni zawodnicy dali z siebie wszystko , za co im dziękujemy