FLO4 otworzył wynik

• autor: trzcinna1, 2015-04-19 20:56

KS NOWINY WIELKIE - ORZEŁ TRZCINNA- 1:2

KS Nowiny Wielkie - KS ORZEŁ TRZCINNA 1:2 (0:0)

Bramki -Florczuk Marek (65 min) karny,  Grelach Artur (73 min) (asysta Sebastian Łętowski)

Nasz zespół do meczu z Nowinami przystąpił podbudowany zeszłotygodniowym zwycięstwem z Małyszynem i nastawiony na kolejne zwycięstwo. Pierwsza połowa to bardzo wyrównany mecz , akcji bramkowych było jak na lekarstwo i w zasadzie bramkarze obu zespołów nie wiele mieli pracy . Nowiny próbowały zaskoczyć naszego bramkarza strzałami z dystansu a nasz zespół szukał akcji koronkowych. Jednak to Orzeł mógł schodzić dl szatni z jednobramkowym prowadzeniem ale zabrakło precyzji.

Druga połowa to już lepsza gra naszego zespołu wynikiem czego mieliśmy więcej sytuacji. lecz dopiero w 63 minucie FLO4 ( Florczuk Marek) znalazł się w polu karnym gdzie jako wytrawny napastnik dał się z faulować a sędzia wskazał 11 metr. Marek sam był egzekutorem karnego i był 0;1 . Kilka minut później po stałym fragmencie Trener ( Artur Gerlach ) wykańcza doskonałe dośrodkowanie Sebastiana Łętowskiego i mamy 0;2. Mieliśmy jeszcze kilka sytuacji ale doskonale się spisywał bramkarz gospodarze kiedy doskonale wybronił strzał z kilku metrów Florka, wybraniał również strzały Jarka Chaca i Sebastiana Jackiewicza.

Nasz zespół zdobywa kolejne punkty i co ważne gra coraz lepiej i co bardzo cieszy.