Aktualności

WOJCIESZYCE ZDEMOLOWANE

• autor: trzcinna1, 2015-05-24 13:39

SHR WOJCIESZYCE - KS ORZEŁ TRZCINNA 1:6 (0:3)

Bramki dla Orła : Marek Florczuk, Jarek Chac, Sebastian Jackiewicz, Marek Florczuk (karny), Sebastian Jackiewicz, Krzysztof Balcerczyk.

Nasi zawodnicy przystąpili do tego meczu bardzo zmotywowani , i z nastawieniem na zwycięstwo. Choć patrząc na tabelę to Wojcieszyce były faworytem. Mecz rozpoczęliśmy bardzo spokojnie i skoncentrowani, i po kilku minutach Marek Florczuk umieszcza piłkę w siatce....ale okazuje się że był na spalonym , kilka minut później ponownie Marek strzela głową ale piłka mija bramkę. Wojcieszyce tylko raz zagroziły naszej bramce. Po kilku minutach dokładne prostopadłe podanie do FLO4 i jest 0:1. Nasza drużyna gra nadal mądrze i po kilku minutach podanie Marcina Dymańskiego dochodzi do Jarka Chaca a ten pięknym uderzeniem umieszcza piłkę w samym okienku i jest 0;2. Jarek kilka minut potem ponownie uderza lewą nogą z około 16 metrów ale piłka ląduje na poprzeczce. Pod koniec pierwszej połowy wychodzimy szybką kontrą a Sebastian Jackiewicz wychodzi sam na sam z bramkarzem gospodarzy i jest 0:3. Nasz zespół zagrał wręcz koncertowo pierwszą połowę.

W drugiej połowie spodziewaliśmy się że gospodarze ruszą i tak się stało, lecz to my strzelamy na 0:4 , gdy zawodnik Shr-u zagrywa ręką w polu karnym a jedenastkę na bramkę zamienia Marek Florczuk. Nasz zespół nadal przeważa czego efektem jest kolejna bramka , której autorem był Sebastian Jackiewicz. Około 60 minuty po ładnej kontrze i rajdzie Krzysztofa Balcerczyka mamy 0:6. Potem weszło na boisko 4 nowych zawodników , czego efektem była zmiana obrazu gry a gospodarze objęli inicjatywę i strzelili bramkę kontaktową lecz na więcej nie było ich stać i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszego Orzełka;