Zew zmotywowany obliczem spadku wygrywa z Orłem

• autor: trzcinna1, 2015-06-14 23:33

Orzeł Trzcinna - Zew Dąbroszyn 1:3 (0:1)

W ostatnim meczu na własnym boisku Orzeł przegrywa z Zew-em Dąbroszyn, który dzięki temu zwycięstwu wywalczył sobie utrzymanie w A klasie.

Zew zastosował prosty schemat gry. Jego gra opierała się na długich podaniach do przodu na walecznych napastników i to wystarczyło . Należy również przyznać że Dąbroszyn wykazał zdecydowanie więcej woli walki i chęci zwycięstwa i grał też zdecydowanie lepiej od nas. Po naszych zwycięstwach z drużynami z górne części tabeli ponosimy porażkę z przedostatnią drużyną, należy również przyznać że był to zasłużona porażka.

Trudno cos pisać o samym meczu bo  w zasadzie cały przebieg meczu był podobny. Zew walczył o każdy centymetr boiska , o każdą piłkę a my graliśmy słabo i bez przekonania, nawet jak zdobyliśmy bramkę kontaktową na 1:2 z rzutu wolnego, inicjatywę nadal posiadał Dąbroszyn.

Gratulujemy utrzymania i życzymy powodzenia w następnej rundzie.

Niepotrzebne były jedynie ze strony Dąbroszyna pretensje o poprzedni mecz wszyscy dobrze wiemy jak było i pretensje można mieć do tych , którzy na to pozwalają , a widać że można wygrywać swoimi zawodnikami.