FLO4 x 3 , MARCEL x 1 I WYGRYWAMY NA KONIEC SEZONU

• autor: trzcinna1, 2015-06-21 21:17

ISKRA GORZÓW- ORZEŁ TRZCINNA 2:4 (2:1)

W dzisiejsze późne popołudnie Orzeł wybrał się na ostatni mecz do Iskry Gorzów , która już chyba pogodziła się z ostatnim miejscem w tabeli. Ale nie znaczyło to że za darmo odda nam 3 punkty.

Mecz rozpoczęliśmy ospale co pozwoliło Iskrze kilka razy zagrozić naszej bramce ale to Orzeł jako pierwszy wychodzi na prowadzenie po strzale z 16 metrów Marcina Dymańskiego, jednak końcówka pierwszej połowy należy do Iskry , która w 3 minuty strzela 2 bramki . Pierwszą po błędzie w kryciu naszej obrony a drugą po rzucie wolnym i błędzie bramkarza. na przerwę schodzimy z wynikiem 2;1

W drugiej połowie nasza drużyna zaczyna grać swoje , a FLO4 popisuje się hat trickiem strzelając 3 bramki w drugiej połowie, kończąc jako najskuteczniejszy zawodnik naszej drużyny z 16 bramkami w rundzie wiosennej.

Ogólnie mecz bez historii , wygraliśmy choć Iskra miała swoje okazje. Kończymy sezon z 40 punktami na 6 miejscu , teraz krótka przerwa i wracamy do przygotowań do nowego sezonu. Zawodnikom dziękujemy za zaangażowanie w sezon i z niecierpliwością czekamy na nowy sezon.